utorok 8. mája 2012

Asi ste si všimli, že už dlhšiu dobu neprispievam žiadnymi príspevkami a veľmi sa ospravedlňujem, ale stala sa mi jedná dosť blbá vec s notebukom..-poliala som si ho totiž vodou a prestal fungovať (nerozmýšľajte prosím nad tým ako sa  mi to stalo :D) a všetky moje veci ktoré som v ňom mala sa mi krásne deletovali :)..takže ma to dosť zamrzelo a všetko čo mám je môj superský mobil. Momentálne čakám kým mi ho vyčistia a pošlú z opravy...
ale--
Predvčerom som sa vrátila z Británie, z jedného geniálneho štátu do ktorého sa určite plánujem niekedy ešte v živote dostať. Strávila som tam krásnych 6 dní, z ktorých 2 som "prespala" v autobuse. Úžasné dni s tými najúžasnejšími ľuďmi a ešte krajšími spomienkami :)..V jednoduchosti .-bol to proste the unforgettable trip, z ktorého sa vám onedlho predstavím s mojimi vymakanými fotkami :D and look at them!!

4 komentáre:

  1. taky sem si jednou polila noťas :D:( tkaže jak vidím nejsu jediná tak šikovná :D:)) jinak v anglii ses musela mít báječně určitě máš stama i spoustu fotek tak snad je uvidíme co nejdřív ..:))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ahoj ! Máš úžasný blog, úžasné fotky ! Followujem ťa :) Keď chceš nazri aj ty na môj blog :)

    jojaslife.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť